Menu
Sepet

Polisan Perla Yarı Mat İç Cephe Boyası

Polisan Perla Yarı Mat İç Cephe Boyası
-34 %
Polisan Perla Yarı Mat İç Cephe Boyası
200 TL Ve Üstü Ücretsiz Kargo Ürünü
112,99 TL
75,00 TL
Vergiler Hariç: 75,00 TL

Mevcut Seçenekler:

En Geç 13-05-2021 Perşembe günü kargoda


Evola Yapı Market Çorlu
Muhittin Mh. Çetin Emeç Bulvarı Erdim Apt. No:42/1 Çorlu-TEKİRDAĞ Çorlu / Tekirdağ
0534 387 59 55

Haritada Gör
 

Polisan Perla Yarı Mat

Perla Yarı Mat yüksek örtücülüğe sahip, akrilik kopolimer esaslı, silinebilir, silikon katkılı, uzun ömürlü, kokusuz, ipeksi mat dokuda dekoratif son kat iç cephe boyasıdır. Ayrıca su kaldırma gücü yüksek, uygulandığı yüzey ile bütünleşen, yüksek teneffüs ve kolay uygulanabilme özelliğine sahiptir. Bünyesindeki silikon ve özel reçinesinin su itme ve buhar geçirgenliğini artırıcı özelliği, boyanın silinebilirliğini artırdığı gibi, özellikle rutubetli ortamlarda kabarmasını ve dökülmesini önler. Akrilik kopolimer bağlayıcı esaslıdır. Sıva, beton ve eternit gibi yüzeyler üzerine uygulanan ve kolay sürülen, kokusuz dekoratif bir boyadır.

 
Yüzey Hazırlığı ve Uygulama Şekli:

Perla Yarı Mat uygulanacak yüzeyler düzgün, sağlam, kuru, tozdan arındırılmış durumda olmalıdır. Doldurulması gereken çukur ve çatlaklar PERLA MACUN ile macunlanmalıdır. Uygulama yapılacak yüzey üzerinde solvent bazlı boya varsa TRANSFER ASTARI uygulaması yapılır. İlk defa boyanacak mineral esaslı, ham sıvalı iç yüzeylerde DOLGULU ASTAR uygulaması yapılır. Alçı uygulaması yapılan yüzeylerde tozumayı önlemek için A-STAR veya POLİZOLAN uygulanmalıdır. *Yüzey hazırlığı için A-STAR ASTAR kullanıldığında, son kat boya sarfiyatı %15-20 azalmaktadır.Astar 

 
İnceltme / Karışım Oranı:

Su ile % 10-20 oranında inceltilir.

 
Boyanabilen (Kaplanabilen) Alan:

Tek katta 15-18 m²/L.

 
Kuruma Süresi:

20°C sıcaklıkta, %50 bağıl nem oranında dokunma kurumasını 15 dakikada, toz tutmama kurumasını 30 dakikada, sert kurumasını 4 saatte tamamlar.

 
Önerilen Uygulama Aparatları:

Saten rulo, iç cephe rulosu veya fırça ile uygulanır.

 
Ambalaj:

2,5 L - 7,5 L - 12,5 L

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.