Menu
Sepet

Polisan Elegans Extra Soft Mat İç Cephe Boyası

Polisan Elegans Extra Soft Mat İç Cephe Boyası
-34 %
Polisan Elegans Extra Soft Mat İç Cephe Boyası
200 TL Ve Üstü Ücretsiz Kargo Ürünü
136,69 TL
90,00 TL
Vergiler Hariç: 90,00 TL

Mevcut Seçenekler:

En Geç 13-05-2021 Perşembe günü kargoda


Evola Yapı Market Lüleburgaz
Kocasinan, Okullar Cd. No:5 D:1, 39750, 39770 Lüleburgaz/Kırklareli Lüleburgaz / Kırklareli
0534 387 59 55

Haritada Gör

 

Polisan Elegans Extra Soft Mat

Su bazlı, silikon katkılı, maksimum silinebilir özelliğe sahip, antibakteriyel, küf ve mantar önleyici, esnek yapıda, extra örtücülüğe sahip soft mat iç cephe boyasıdır. Gerçek silinme özelliğine sahip, antibakteriyel, mantar ve küf önleyici, ekstra örtücülük veren, sararmayan, toz ve kir tutmayan, kokusuz ve esnek yapıda, soft mat dokuda iç cephe boyasıdır. Bünyesindeki silikon ve özel reçinesinin su itme geçirgenliği arttırıcı özelliği boyanın silinebilirliği artırdığı gibi özellikle rutubetli ortamlarda kabarmasını ve dökülmesini önler. Boyanın elastik özelliği kılcal çatlaklı yüzeylere macun kullanmadan sürülebilmesini sağlamaktadır. Uygulandığı yüzeyde mantar ve küf oluşumunu önleyen yapıdadır. Düşük VOC özelliğinden dolayı çevre dostudur.

 

Yüzey Hazırlığı ve Uygulama Şekli:

Uygulama yapılacak yüzeyler düzgün, sağlam, kuru ve tozdan arındırılmış durumda olmalıdır. Doldurulması gereken çukur ve çatlaklar Perla Macun ile macunlanmalıdır. Solvent bazlı eski yüzeyler için Transfer Astarı uygulaması yapılır. İlk defa boyanacak mineral esaslı, ham sıvalı iç yüzeylerde Dolgulu Astar uygulanır. Alçılı yüzeylerde; 1/7 oranında inceltilmiş Polizolan Astar, A-Star Astar* veya Elegans Extra Astar uygulanmalıdır. Astar uygulaması yapıldıktan 18-24 saat sonra boya yüzeylere 2 kat olarak uygulanmalıdır. Katlar arasında en az 4 saat beklenmelidir. Uygulama sırasında yüzey ve hava sıcaklığı 5°C-35°C arasında olmalıdır. * Yüzey hazırlığı için A-Star Astar kullanıldığında, son kat boya sarfiyatı %15-20 azalmaktadır.

 

İnceltme / Karışım Oranı:

Su ile hacimce %15-20 inceltilir

 

Boyanabilen (Kaplanabilen) Alan:

Tek katta 20-22 m²/L.

 

Kuruma Süresi:

20°C sıcaklıkta, %50 bağıl nem oranında dokunma kurumasını 15 dakikada, toz tutmama kurumasını 30 dakikada, sert kurumasını 4 saatte tamamlar.

 

Önerilen Uygulama Aparatları:

Saten rulo, iç cephe rulosu veya fırça

 

Ambalaj:

2,5 L- 7,5 L - 15 L

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.