Sepet

Hakkımızda

Hakkımızda;

Favorinial.com

Trakya Toptan Yapı Malzemeleri Ltd. Şti. firması tarafından, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, 2019 yılında favorinial.com olarak kuruldu.

Trakya Toptan Yapı Malzemeleri Ltd. Şti yapı malzemeleri konusundaki tecrübesini bilgi birikimini, bölgesel nalbur ve yapı malzemeleri satan firmalarla paylaşıp, binlerce marka ürün ve mağazayı konumları ile milyonlarca müşteriyle buluşturan açık esnaf pazaryeridir.

Favorinial.com; sizin ve evinizin ihtiyacı olan  milyonlarca ürünü uygun fiyat ve en ekonomik şekilde size ulaştırmak veya size en yakın olan esnafın bulunmasını ve alışverişlerinizde hem fiyat hem de ürün özellikleri hakkında  size bilgi vermek ayrıca yaptığınız alışverişlerde  kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunmaktadır favorinial.com müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise e-ticareti ve esnaf pazaryeri olarak hem internette hem de bölgesinde bulunabilir olmayı sağlamaktadır.

Siz de esnafın pazaryeri ve müşterinin favorisine katılabilir, milyonlarca ürün ve binlerce mağazanın olduğu favorinial.com’da, avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilir ve size en yakın esnafınızı bulup alışveriş yapabilir veya ücretsiz mağazanızı açabilirsiniz.

Esnafın Pazaryeri

 

Vizyonumuz

Türkiye’de esnafın pazaryeri olarak  bölgesel e-ticaretin öncüsü olmak.

 

Misyonumuz

E-ticaret sektöründe hem müşterilere hem mağazalara yenilikçi ve bulunabilir bir mağaza hizmetleri sunarak Türkiye e-ticaret sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırmak