Sepet
Boya Yardımcı Malzemeler

Boya Yardımcı Malzemeleri

Boya yardımcı malzemeleri kategorimizde beğeninize sunmuş olduğumuz değişik renk ve çeşitlerdeki ürünlere Favorini Al ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz. En iyi Akrilik boya yardımcı malzemeleri ve yağlı boya yardımcı malzemelerini en uygun fiyatla satın alarak yapacağınız çalışmalarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Boya yapmanızı kolay hale dönüştürecek boya yardımcı malzemeleri ürün özeliklerini ve modellerini inceleyerek ihtiyacınızı karşılayacak çeşitleri Favorini Al ayrıcalıkları ile sipariş verebilirsiniz.

 

Rulolar

Rulolar Saten ve silikonlu Boya rulosu, Plastik boya rulosu, Dış cephe ruloları, Parmak rulo ve özel amaçlı olmak üzere birçok çeşitleri vardır.

 

Alçılı ve macunlu yüzeylerde daha kısa tüylü rulolar kullanılırken, dişli sıvalı yani kara sıvalı yüzeylerde ise daha uzun tüylü rulolar tercih edilmelidir. Boyayı satın aldığınız dükkanlar da plastik boya ruloları veya saten boya ruloları şeklinde de ayrımlara rastlayabilirsiniz. İç cephe ruloları ve dış cephe ruloları için mutlaka doğru tercih yapılmalıdır. Tavan boyası için damlatmaya yapmayacak rulolar seçilmelidir ki, hem boya sarfiyatınız artmasın hem de tavanda güzel bir doku oluşturulabilsin. Evimizi boyarken rulo kullanılır son derece önemlidir.

 

Rulo Eleği

Rulo üzerindeki boya faydalıklarını almak için kullanılır ve boya sarfiyatını azaltır.

 

Kestirme Fırçası

Genellikle duvarlarımızı ve tavanımızı iki farklı renge boyarız kusursuz bir yüzey elde etmek için köşelerde ‘kestirme’ yapmanız gerekecektir. Bu işlemi yapmak içinde kestirme fırçası kullanırız. Kestirme işlemi pencerelerin, süpürgeliklerin ve diğer ahşap parçaların çevresini boyarken de kullanılabilir genellikle 1 no,1,5 no,2 no,2,5 no,3 no ,4 no şeklindedir.

Boya Yardımcı Malzemeler

İzmir Ekstra Saten Rulo Takım 25 Cm
% 22