Sepet

Kaliteli Boyalarla Duvarlarınıza Doku ve Renk Katın
 

Boyalar, duvarlar ve malzeme yüzeyleri dahil olmak üzere hemen hemen her yüzeye kaplama olarak uygulanabilen canlı sıvılardır. Boya kaplamalar, yüzeyin düzleştirilmesine yardımcı olmanın yanı sıra, sıklıkla aşırı stresli durumlara karşı bir bariyer görevi görür. Piyasada bulunan yaygın boya türlerinden bazıları silikonlu, çimento, plastik, yağlı sentetik, plastik, lateks, selülozik ve korozyon önleyici boyaları içerir.

 

Hem konut hem de ticari kullanım için Türkiye'deki en tanınmış boya markaları Albera Boya, Filli boya, Polisan Boya, Marshall, Nippon ve Pera'dır. Hepsi Favorinial’da en iyi fiyatlarla mevcuttur.  

İhtiyacınıza Göre En İyi Duvar Boyasını Seçin

Sprey Boyalar:

 

·        Sprey boyalar elle tutulan kutularda gelir.

·        Birçok farklı türde DIY görevi için, sprey boya rötuş yapmak veya yeni bir kat boya uygulamak için yararlı bir teknik olabilir.

·        Geleneksel boyaya göre yüzeyleri daha hızlı ve daha homojen bir şekilde kaplar.


 

Dış Cephe Boyaları:

 

·        İyi bir dış cephe boyası, çevreye karşı ek bir bariyer görevi görerek evinizi tozdan, böceklerden ve hava koşullarından kaynaklanan hasarlardan korur. 

·        Dış ahşabın çürümesi bile boya ile önlenebilir.


 

İç Cephe Boyaları:

 

·        Bina içlerinde, oda, koridor, ofis, tuvalet ve mutfak gibi yerlerde iç cephe boyaları kullanılmaktadır.

·        Bu boyalar, yeterli örtücülük sağlamalarını, insan sağlığına zararlı kirleticilerden arınmış olmalarını ve hoş bir görünüme sahip olmalarını sağlar.


 

Endüstriyel Boyalar:

 

·        Endüstriyel boyalar, yüzeyleri güzelleştirmek ve/veya korumak için uygulanan pigmentli sıvı veya tozlardır. 

·        Havacılık, inşaat ve inşaat, otomotiv ve elektronik sektörlerinin hepsinde endüstriyel boyalar kullanılmaktadır.


 

Emayeler:

 

·        Binalar genellikle onlara parlak bir parlaklık vermek için emaye ile kaplanır. 

·        Suya dayanıklı ve çürümeye karşı dayanıklı özelliklere sahiptirler.

·        Emaye Boya, tipik olarak nesneleri veya sert yüzeyleri parlatmak için kullanılan yağ bazlı boyaları ifade etmek için kullanılır. 

·        Öte yandan, bazı emaye boyalar, verniğin yağ bazlı boyalarla karıştırılmasıyla oluşturulur.

·        Boyama için betona, merdivenlere, bodrumlara, sundurmalara ve teraslara uygulanırlar. 

Kaliteli Boyalar Satın Almadan Önce Aşağıdaki Faktörleri Dikkate Alın

Neme Karşı Direnç: Duvar boyaları muson mevsiminde sıklıkla hasar görür. Boyanın neme karşı direncini kontrol edin. Boya uygulama işleminizin yapıldığı andaki hava durumu da dikkate alınmalıdır.


 

Kalite:  Boyanın kalitesi, kaplama, uzun ömür ve duvarlara yapışma kabiliyetini etkileyebilir. Üstün malzemelerden yapılmış ve boyayacağınız belirli bir yüzey için tasarlanmış boyaları seçin.


 

Dayanıklılık: Boyalar kalitesini kaybetmeden zorlu koşullara dayanabilmelidir.


 

Kaplama:  Boyayacağınız alanın büyüklüğünü ve tamamen kaplamak için ne kadar boyaya ihtiyacınız olacağını düşünün. Odanın metrekaresine göre gerekli boya miktarını belirlediğinizden emin olun.


 

VOC İçeriği: Çevre ve sağlığınız için en iyi ev boyaları, çok az veya hiç uçucu organik bileşik (VOC) içermeyen boyalardır.


 

Bitiş:  Boyanın bitişi, duvarlarınızın bir bütün olarak nasıl göründüğü üzerinde bir etkiye sahiptir. Yüzeyler, mat, yumurta kabuğu, saten, yarı parlak ve çok parlak dahil olmak üzere bir dizi çeşitte gelir. Her birinin uzun ömür, temizleme kolaylığı ve kusurları gizleme yeteneği gibi benzersiz nitelikleri vardır.

 

Türkiye'nin Önde Gelen Boya Markalarını Keşfedin

Asya Boyaları:

 

·        Polisan ve Filli Boyaları, çatlama, tebeşirlenme ve soyulmaya karşı mükemmel direnç sağlayan yüksek kaliteli duvar boyaları sunar.

·        Marka, daha temiz tonlar ve daha iyi performans sunmayı garanti ediyor.


ANTİBAKTERİYEL Boyaları:

 

·        Antibakteriyel, yosun önleyici ve korozyon önleyici performans sağlar.

·        Boyaları duvarlara daha pürüzsüz bir görünüm verir ve uzun ömürlüdür.


 

Marshall Boyaları:

 

·        Marshall duvar boyaları üstün örtücülük sunar ve çevre dostu olacak şekilde üretilmiştir.

·        Boyalarının çoğu paslanmaya, UV ışınlarına ve solmaya karşı dayanıklıdır.


 

Albera:

·        Nippon, boyalarıyla kalıcı bir bitiş sunmayı garanti eder.

·        Ev boyaları, Dış duvarlarınıza koruyucu bir kaplama sunar ve Türk havasına uygundur.


 

Favorinial'da toptan fiyatlara bulabileceğiniz Albera , Marshall,Filli boya,Polisan ve daha fazlası gibi diğer en iyi markalardan yüksek kaliteli ev boyaları da satın alabilirsiniz.

 

Favorinial'te Bulunan Geniş Bir Boya Yelpazesinden Seçim Yapın

Boyalar, çevremizdeki duvarları güzelleştirmede ve korumada önemli bir rol oynar. Bu nedenle, daha uzun süre dayanacak ve mükemmel örtücülük sağlayacak üstün kaliteli boyalara yatırım yapmak çok önemlidir. Albera, Marshall Boya, Pera ve daha fazlası gibi saygın markalar bu boyaları uygun fiyatlarla sunuyor. Bunları ek indirimlerden ve heyecan verici tekliflerden yararlanabileceğiniz Favorinial.com'dan satın alabilirsiniz. 

Boya