Sepet
Batarya & Musluk

Bataryalar ve musluklar sadece su ihtiyacını karşılayan aletler olmaktan öte anlam taşımaktadırlar. Estetik kriterlerine dikkat edilerek tasarlanan birbirinden şık bataryalar ve musluklar banyo ile mutfaklarınızda birer sanat eseri olarak yer almaktadır.

 

Asli görevi olan su alma ihtiyacınızı karşılamakla kalmayıp, daha sağlıklı ve steril bir kullanım sağlamanız adına sürekli olarak teknoloji geliştiren E.C.A armatürler enerji kaynaklarına saygı göstererek doğa dostu tarafınıza da vurgu yapmaktadır.

 

Çevre Dostu Ürünler

Batarya ve musluklar banyolar ile mutfaklarda sürekli kullanıma maruz kalmaktadır. Bu kullanma şeklinden dolayı da çok sıkı yıpranma, aşınma ve bozulma sorunları ile karşılaşıyor. E.C.A batarya ile muslukları hareketle yıpranma ve aşınmaları azaltacak teknolojilerle üretilmekte ve uzun yıllar işlevlerini yerine getirmektedirler.

 

E.C.A batarya ve musluklar evinizde olduğu kadar ortak yaşam alanlarında ve sosyal mekanlardaki armatürlerde sağladığı hijyen ile de toplum sağlığına önemli katkılar sağlamaktadır.

 

Bu bakış açısı ile üretilen zaman ayarlı bataryalar, fotoselli ürünler ve dokunmatik armatürler gibi üstün teknolojili modeller fonksiyonel kullanımları ile hem az su tüketmekte hem de hijyenik bir kullanım sunarak sizlere zaman kazandırmaktadır.

 

Mutfak Eviye Bataryalarında Estetik Görünüm

Mutfak musluğu seçiminde eviyenizin büyüklüğü en önemli faktördür. Eviyenin modeli ve dokusu, tezgahların yüksekliği gibi diğer faktörleri de göz önüne alarak zengin modeller arasında mutfaklara en uygun ürünleri seçmenizi sağlar.

 

Kısa bataryalar küçük eviyeler için pratik bir kullanım sunarken uzun ya da daha geniş hacimli modeller daha doygun bir görünüm oluşturmaktadır. Arıtma cihazınızı dierek bağlayacağınız bataryalarla yerden tasarruf edebilir aynı zamanda daha sağlıklı bir çözüm üretebilirsiniz.

 

E.C.A’nın geniş kataloğu modern mutfaklar için çok çağdaş ve yenilikçi ürünler barındırırken nostaljiyi seven ve geleneksel çizgilere sahip mutfaklar için de bugünün teknolojisi ile birleşen ananevi tasarımlar içermektedir.

 

Banyonuzu Güzelleştiren Fonksiyonel Bataryalar

Banyo bataryası seçiminde kullanacağınız yer kadar ihtiyacınız olan özellikler de önem taşımaktadır. Fakat en önemli seçim faktörü kesinlikle banyo dekorasyonunuz olacaktır. Yuvarlak hatlı bataryalar, estetik kavislere sahip modeller kadar köşeli ve keskin hatlı modeller de farklı mimari tarzdaki bataryalar için üretilmektedir.

 

Kuğu boyunlu bataryaları ihtiyacınız olan yüksekliğe göre seçebilir ya da daha klasik görünüme sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Evinizin en özel yeri olan banyonuz için stilinizi özgür bir şekilde belirleyeceğiniz, vurgulamak istediğiniz dekoratif motiflere uygun seçimler yapacağınız E.C.A batarya ve musluklar en zengin doku, model, işlev alternatifleri ile üretilmektedir.

 

Bide Bataryaları, Duş ve Küvet Bataryaları

Lüks tatil köyleri ve otellerdeki kullanımlarının artık evlere de yayılmaya başladığı bide lavaboları için minimalist çözümler üreten E.C.A farklı konseptler yaratarak ürünleri bir çizgide birleştiren bütüncül koleksiyonlar da oluşturmaktadır.

 

Küvet bataryalarından duş armatürlerine, bide bataryalarından taharet musluklarına varıncaya kadar tam takım çözümler bulmanız mümkünken isterseniz her birini kendi içinde kombin edebileceğiniz daha ayrıksı bir stil de belirleyebilirsiniz.

 

Krom kaplamalı ürünler parlaklığı ile banyonuza ışıltı katarken seramik dokulu ürünler de daha farklı temalar için seçenekler oluşturmaktadır. Antik lak kaplamalı Osmanlı serisinin görünümündeki azamet ile saray dokusunu banyonuza taşıyabilir mitolojik figürlerden esinlenen seriler ile banyonuzda mitolojik hava oluşturabilirsiniz.

 

Banyo bataryası çeşitleri gündelik hayatta devamlı kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Birbirinden farklı Banyo bataryası ve Banyo batarya seti modelleri için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Kategorimizde beğeninize sunmuş olduğumuz, banyo bataryası ve musluk modelleri ürün özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Uygun Banyo batarya fiyatları ve Musluk batarya fiyatları için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz Banyo batarya parçaları, Musluk başlığı ve Musluk modelleri Favorini Al da. Beğendiğiniz ürünleri Banyo bataryası en ucuz, Musluk batarya fiyatları ve uygun Musluk fiyatları ile sipariş verebilirsiniz.

 

Batarya & Musluk

Bms Royal Mix Lavabo Bataryası (Tek Giriş)