Menu
Sepet

Asist Silikonlu İç Cephe Boyası

Asist Silikonlu İç Cephe Boyası
Asist Silikonlu İç Cephe Boyası
0,00 TL
Vergiler Hariç: 0,00 TL

Mevcut Seçenekler:

20 KG
10 KG
3,5 KG
Gizem
Acı Badem
Şampanya
Buzul Gri
Opal
Sis
Antik
Ekru
Keten Tohumu
Şeker Pembe
Aytaşı
Antik Bej
Taş
Andezit
Fildişi
Vanilin
Pamukşeker
Sahlep
Kumbeji
Bambu
Nil Yeşili
Koza
Lila
Buz Beyazı
Pandora
Bulut
Verde
Antrasit
Serenat
Güz
Çisem
Ceviz Kabuğu
Kese Kağıdı
İrem
Kumtaşı
Pudra
Florit
Tozpembe
Havai Mavi
Deniz
Sedef
Nisa
Yulaf
Kimyon
Aura
Krem
Tuana
Pastel Pembe
Füme
Somon
Luna
Buz
Hasat
Beril
Tümünü gör

En Geç 15-06-2021 Salı günü kargoda


Evola Yapı Market Çorlu
Muhittin Mh. Çetin Emeç Bulvarı Erdim Apt. No:42/1 Çorlu-TEKİRDAĞ Çorlu / Tekirdağ
0534 387 59 55

Haritada Gör

 

ASİST SİLİKONLU İÇ CEPHE BOYASI


Silikonlu İç Cephe Boyası
 

TANIM: Stiren akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, su bazlı, silikon esaslı, özel mat, yüksek örtücülüğe sahip, temizlenebilir özellikte dekoratif amaçlı iç cephe duvar boyasıdır.

ÖZELLİKLER:ASİST SİLİKONLU İÇ CEPHE BOYASI su bazlı, silikon esaslı, özel mat, yüksek örtücülüğe sahip, temizlenebilir özellikte dekoratif amaçlı iç cephe duvar boyasıdır. Uygulandığı yüzeye mükemmel yapışır. Kabarma ve dökülme yapmaz. İçerdiği silikon sayesinde silinebilir ve neme karşı dayanıklıdır. Yüksek teneffüs kabiliyetine sahiptir.

UYGULAMA ALANLARI: ASİST SİLİKONLU MAT İÇ CEPHE BOYASI her türlü iç cephe mineral yüzeyler, sıva, alçı sıva, alçıpan gibi duvar alanlarında güvenle kullanılabilir.

UYGULAMA ŞEKLİ: ASİST SİLİKONLU İÇ CEPHE BOYASI uygulaması yapılacak olan yüzeyler kuru, temiz, sağlam ve tozdan arındırılmış olmalıdır. Yüzeyde bulunan kabarmış ve/veya gevşek alanlar mutlaka raspalanıp yüzey hazırlığı yapılmalıdır. Yüzeydeki yağ, is, pas ve kirli alanlar mutlaka uygulama öncesi uygun malzemeler ile temizlenmelidir. Boyama işlemi yapılacak eski yüzeylerde ASİST ÜNİVERSAL ASTAR, alçı sıvalı, macun çekilmiş ya da yüksek emiciliğe sahip yüzeylerde tozumayı engelleyici şeffaf astar ya da binder astarı kullanılması önerilir. Uygulama esnasında yüzey ve ortam sıcaklığının +5 °C ile +30 °C arasında olmasına dikkat edilmelidir. Uygulama 2 kat şeklinde ve katlar arasında minimum 4 saat bekleyerek fırça, rulo veya püskürtme yöntemi ile yapılabilir. Kullanılan aletler su ile temizlenebilir.

İNCELTME: Su ile hacimsel olarak %25 oranında inceltilmelidir (20 Kg ambalaj için yaklaşık 3 litre su). Mutlaka temiz su kullanılmalıdır.

KURUMA SÜRESİ: ( 20 °C sıcaklık, %65 bağıl nem ortamında ) Dokunma kuruma süresi 1 saat, ikinci kat boya uygulama süresi 4 saat, tam kuruma süresi 24 saattir. Tam kuruma süresi boyunca uygulama donma şartlarından korunmalıdır. Temizlenebilir özelliğini kazanması için uygulama yapıldıktan sonra minimum 15 gün süre geçmelidir.

SARFİYAT: Uygulama yapılan yüzeyin tipine, emiciliğine ve ortam koşullarına bağlı olarak 1 kg ile tek katta 7-9 m² , çift katta 5-6 m² alan boyanabilir.

DEPOLAMA KOŞULLARI: Direkt güneş ışığı almayan alanlarda, ortam sıcaklığı +5 °C ile +30 °C arasında olan ortamda ağzı açılmamış ambalajlar 2 yıl depolanabilir. Depolama yapılan ortam mutlak suretle dondan korunmalıdır. Kapağı açılmış ve inceltme yapılmamış ürünler, kapakları sıkıca kapatılarak depolanabilir.

AMBALAJ: 20 Kg, 10 Kg, 3,5 Kg kova.

TEHLİKE UYARILARI                                                             
R22 -Yutulduğunda zararlıdır.
R43- Deri ile temas etmesi halinde alerji yapabilir.
R51- Sudaki organizmalar için toksiktir.
R66- Tekrarlanan maruz kalmalarda deride kuruluğa ve çatlaklara neden olabilir.

GÜVENLİK UYARILARI
S2- Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza edin.
S24/S25- Göz ve deri ile temasından sakının.
S26- Göz ile temasında bol suyla yıkayın.
S28- Deri ile temasında su ve sabunla yıkayın.
S29- Kanalizasyona boşaltmayın.
S64- Yutulması halinde ağzı bolca su ile yıkayın. (kişinin bilinci yerinde ise)
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.