Menu
Sepet

Albera Kort Boyası Sarı - 15 Lt

Albera Kort Boyası Sarı - 15 Lt
-40 %
Albera Kort Boyası Sarı - 15 Lt
Mağaza Teslim Ürünüdür.Gönderim Yapılmaz
835,90 TL
500,00 TL
Vergiler Hariç: 500,00 TL

KORT


Kort ve Zemin Boyası
 

TANIM: Stiren akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, su bazlı, mat, ekstra yüzey aşınma direnç özelliği olan, yüksek örtücülüğe sahip, dekoratif amaçlı kort ve zemin boyasıdır.

ÖZELLİKLER: ALBERA KORT su bazlı, mat, yüksek örtücülüğe sahip, ekstra yüzey aşınma direnç özelliği olan dekoratif amaçlı kort ve zemin boyasıdır. Uygulandığı yüzeye mükemmel yapışır. Kabarma ve dökülme yapmaz. Her türlü hava koşullarına, güneş ışınlarına, alkali etkisi olan yüzey yapısına, darbe ve sürtünmelere karşı çok dayanıklıdır. Zayıf asit içeren yağmurlara karşı dayanıklıdır.

UYGULAMA ALANLARI: ALBERA KORT her türlü mineral esaslı beton yüzeylerde, yürüyüş ve koşu parkurlarında, yaya trafiğine açık hol ve araç parkı alanlarında ve tenis-basketbol kortlarında güvenle kullanılabilir.

UYGULAMA ŞEKLİ: ALBERA KORT uygulaması yapılacak olan yüzeyler kuru, temiz, sağlam ve tozdan arındırılmış olmalıdır. Yüzeyde bulunan kabarmış ve/veya gevşek alanlar mutlaka raspalanıp yüzey hazırlığı yapılmalıdır. Yüzeydeki yağ, is, pas ve kirli alanlar mutlaka uygulama öncesi uygun malzemeler ile temizlenmelidir. Boyama işlemi yapılacak eski-yeni yüzeylerde astar katı olarak ALBERA SCALA ASTAR kullanılmalıdır. Yüzeyde dalgalanmayı önlemek için aynı oranda su ile inceltme yapılmalı ve ara verilmeden boya uygulaması yapılmalıdır. Uygulama esnasında yüzey ve ortam sıcaklığının +5°C ile +30°C arasında olmasına dikkat edilmelidir. Uygulama 2 kat şeklinde ve katlar arasında minimum 4 saat bekleyerek fırça, rulo veya püskürtme yöntemi ile yapılabilir. Kullanılan aletler su ile temizlenebilir.

İNCELTME: Su ile hacimsel olarak %10 oranında inceltilmelidir. (15 L ambalaj için yaklaşık 1,5 litre su). Mutlaka temiz su kullanılmalıdır.

KURUMA SÜRESİ: (20°C sıcaklık, %65 bağıl nem ortamında) Dokunma kuruma süresi 2 saat, ikinci kat boya uygulama süresi 4 saat, tam kuruma süresi 24 saattir. Tam kuruma süresi boyunca uygulama donma şartlarından korunmalıdır.

SARFİYAT: Uygulama yapılan yüzeyin tipine, emiciliğine ve ortam koşullarına bağlı olarak 1 litre ile tek katta 6-8 m², çift katta 4-5 m² alan boyanabilir.

DEPOLAMA KOŞULLARI: Direkt güneş ışığı almayan alanlarda, ortam sıcaklığı +5°C ile +30°C arasında olan ortamda ağzı açılmamış ambalajlar 2 yıl depolanabilir. Depolama yapılan ortam mutlak suretle dondan korunmalıdır. Kapağı açılmış ve inceltme yapılmamış ürünler, kapakları sıkıca kapatılarak depolanabilir.

AMBALAJ: 15 L kova.

TEHLİKE UYARILARI
R22 - Yutulduğunda zararlıdır.
R43 - Deri ile temas etmesi halinde alerji yapabilir.
R51 - Sudaki organizmalar için toksiktir.
R66 - Tekrarlanan maruz kalmalarda deride kuruluğa ve çatlaklara neden olabilir.

GÜVENLİK UYARILARI
S2 - Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza edin.
S24/S25 - Göz ve deri ile temasından sakının.
S26 - Göz ile temasında bol suyla yıkayın.
S28 - Deri ile temasında su ve sabunla yıkayın.
S29 - Kanalizasyona boşaltmayın.
S64 - Yutulması halinde ağzı bolca su ile yıkayın. (kişinin bilinci yerinde ise)

Albera Kort Boyası Sarı - 15 Lt

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.