Menu
Sepet

Albera Bond Alçılı Yüzey Astar - 2,5 Lt

Albera Bond Alçılı Yüzey Astar - 2,5 Lt
-40 %
Albera Bond Alçılı Yüzey Astar - 2,5 Lt
200 TL Ve Üstü Ücretsiz Kargo Ürünü
49,90 TL
30,00 TL
Vergiler Hariç: 30,00 TL

Evola Yapı Market Lüleburgaz
Kocasinan, Okullar Cd. No:5 D:1, 39750, 39770 Lüleburgaz/Kırklareli Lüleburgaz / Kırklareli
0534 387 59 55

Haritada Gör

BOND ASTAR


Akrilik Macun ve Alçılı Yüzey Astarı
 

TANIM: Stiren akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, su bazlı, boya sarfiyatını azaltmaya yardımcı, akrilik esaslı macun ve alçılı yüzeylerde tozumayı ve yüksek emiciliği engelleyen, mükemmel yapışma gücü olan, şeffaf renkte dekoratif amaçlı iç cephe astar boyasıdır.

ÖZELLİKLER: ALBERA BOND ASTAR su bazlı, akrilik esaslı macun ve alçılı yüzeylerde tozumayı ve yüksek emiciliği engelleyen, şeffaf renkte dekoratif amaçlı iç cephe astar boyasıdır. Uygulandığı yüzeye mükemmel bir şekilde teneffüs eder. Kabarma ve dökülme yapmaz. Uygulama yapılacak olan yüzey ile boya arasında yapışma gücünü arttırır. Akrilik esaslı macun ve alçılı yüzeylerde, yüzeyi doyurarak yüzeye uygulanacak boya sarfiyatını düşürür.

UYGULAMA ALANLARI: ALBERA BOND ASTAR her türlü akrilik esaslı macun ve alçı uygulaması yapılmış iç cephe duvar alanlarında güvenle kullanılabilir.

UYGULAMA ŞEKLİ: ALBERA BOND ASTAR uygulaması yapılacak olan yüzeyler kuru, temiz, sağlam ve tozdan arındırılmış olmalıdır. Yüzeyde bulunan kabarmış ve/veya gevşek alanlar mutlaka raspalanıp yüzey hazırlığı yapılmalıdır. Yüzeydeki yağ, is, pas ve kirli alanlar mutlaka uygulama öncesi uygun malzemeler ile temizlenmelidir.Uygulama esnasında yüzey ve ortam sıcaklığının +5°C ile +30°C arasında olmasına dikkat edilmelidir. Uygulama tek kat şeklinde fırça, rulo veya püskürtme yöntemi ile yapılabilir. Boya uygulamasına astarlama işlemi bittikten en az 6 saat sonra geçilmelidir. Kullanılan aletler su ile temizlenebilir.

İNCELTME: Kullanıma hazırdır. İnceltme yapmayınız.

KURUMA SÜRESİ: (20°C sıcaklık, %65 bağıl nem ortamında) Dokunma kuruma süresi 1 saat, boya uygulama süresi 6 saattir. Tam kuruma süresi boyunca uygulama donma şartlarından korunmalıdır.

SARFİYAT: Uygulama yapılan yüzeyin tipine, emiciliğine ve ortam koşullarına bağlı olarak 1 litre ile tek katta 11-14 m² alan astarlanabilir.

DEPOLAMA KOŞULLARI: Direkt güneş ışığı almayan alanlarda, ortam sıcaklığı +5°C ile +30°C arasında olan ortamda ağzı açılmamış ambalajlar 2 yıl depolanabilir. Depolama yapılan ortam mutlak suretle dondan korunmalıdır. Kapağı açılmış ve inceltme yapılmamış ürünler, kapakları sıkıca kapatılarak depolanabilir.

AMBALAJ: 20 L, 5 L, 0,75 L kova.

TEHLİKE UYARILARI
R22 - Yutulduğunda zararlıdır.
R43 - Deri ile temas etmesi halinde alerji yapabilir.
R51 - Sudaki organizmalar için toksiktir.
R66 - Tekrarlanan maruz kalmalarda deride kuruluğa ve çatlaklara neden olabilir.

GÜVENLİK UYARILARI
S2 - Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza edin.
S24/S25 - Göz ve deri ile temasından sakının.
S26 - Göz ile temasında bol suyla yıkayın.
S28 - Deri ile temasında su ve sabunla yıkayın.
S29 - Kanalizasyona boşaltmayın.
S64 - Yutulması halinde ağzı bolca su ile yıkayın. (kişinin bilinci yerinde ise)

Albera Bond Alçılı Yüzey Astar - 2,5 Lt

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.