Sepet
Stropiyer Kartonpiyer

Stropiyer Kartonpiyer


Stopiyer Çeşitleri ve Fiyatları

Stropiyer, yok olmayan ve erimeyen bir malzemeden elde edilen dayanıklı bir sentetiktir. Elektronik, beyaz eşya gibi çeşitli sektörlerde araçları korumak amacıyla kullanılır. Stropiyer modelleri buharın enjekte edilmesi sonucu birbirine yapışan ve yalıtımda kullanılan ürünlerdir. İki tuğla arasında yalıtım yapmak, çatıların arasında yalıtım sağlamak gibi amaçlarla kullanılır. Değerli bazı araçları korumayı sağlar. Tavanları kaplama işinde de kullanılır. Kendiliğinden yanmayan, ahşap binalarda tercih edilen bir malzemedir. Sıcağa karşı dayanıklı olduğundan güvenle evlerde kullanılabilir. 1. kalite stropiyer modellerini inceleyerek ev dekorasyonunuz için uygun, perde ve tavan tasarımı duvarınızla uyumlu olacak ürünleri satın alabilirsiniz. Stropiyer spotlu modelleri veya ışık bantlarını satın alarak tavan içi aydınlatma sağlayabilirsiniz. LED veya spot lambalar, evinizde loş ışık veya gece ışıkları elde etmenizi sağlar. Stropiyer boyası kullanılarak straforlarla köpükler renklendirilebilir ve desenlere uygun şekilde renk verilebilir. Plastik ve su bazlı özel boyalar yardımıyla duvarlar boyanır. İki kat boya uygulamak ve bir süre kurumasını beklemek gerekir. Stropiyerler yerleştirildikten hemen sonra boyama yapılabilir. Stropiyer duvar kaplama kullanılarak ışık bantları, LED lambalar, kartonpiyerler, tavan lamba göbekleri, sekizgen kartonpiyer ve daha pek çok çeşit farklı ölçü aralıklarında satılır. Ölçülerindeki farklılık fiyatta değişkenliğe sebep olur. Stropiyer bordür desenleri ve model seçenekleriyle her ev dekorasyonuna uyum sağlar. Hemen siz de websitemiz üzerinden inceleyerek ürünlere dair geniş bilgi edinebilirsiniz.

Stropiyer Modelleri

 

Stropiyerler doğrudan su ile temas ettiklerinde kapaklı gözenekleri suyu emer. Özelliklerinde kayıp yaşamadan kullanılmaya devam edilebilir. Suda çözünmeyen ve erimeyen yapısı ile duvarlarda iletim sağlar. İç duvarlarda sıcaklık derecesini korumak amacıyla kullanılır. Tavan kaplamada kullanılan köpüklü yapısı, kış aylarında ısı geçirgenliği sağlar. Stropiyer çıta kullanmadan önce ölçü ve kalınlık gibi kriterleri belirlemelisiniz. Çıta köşeleri 2,5 cm, 3 cm, 3,5 cm ve 4 cm gibi genişliklerden oluşur. Yüksek yoğunluklu strafordan elde edilerek farklı desenler verilerek tasarlanır. Tavan kaplama, çıta köşe desen modellerini inceleyerek evinizin dekorasyonuna uygun olacak şekilde tercih edebilirsiniz. Stropiyer c modeli sarmaşık modeller, tavan ve duvar tuğla kaplama, alçısız piyano modeli, buse modeli, çizgi modeli gibi çeşitli görünümlerden oluşur. Tavan uzay kaplaması, beren modeli, alçısız kartonpiyer tasarımları ve lamba göbekleri markalar tarafından üretilir. Yakamoz, hasır kaplama, açelya, nehir, Harput gibi pek çok tasarımı inceleyerek evinize uygun olan desenleri satın alabilirsiniz. 50x50, 60x60 stropiyer çıtalarla birleştirilerek köşe kesmeye gerek kalmaksızın tavan çıtaları ile beraber kullanılabilir. Köpükler tavanda modern ve klasik görünümler oluşturmayı sağlar. Hazır plastik stropiyer modern ev görünümü sağlamak amacıyla farklı modellerde üretilir. Ev tavan görünümünü değiştirmek isteyenler, farklı model ve marka seçeneklerini değerlendirebilir. Ürünler, perdelik desenli kartonpiyer ve stropiyer olmak üzere pek çok iç e dış dekor ürünlerinden oluşur. 3D, varaklı, renkli stropiyer modelleri tavanda süsleme ve aydınlatma amacıyla kullanılır. Farklı renklerle tavanlarını duvarlarına uyumlu hale getirmek isteyenlerin tercihidir. Stropiyer söve köpüklerde sıvalı ve kanallı mantolama gerçekleştirmek amacıyla kullanılır. Farklı modellerde ve çeşitlerde söve bulunur. Dış ve iç cephenin kaplanmasında büyük klasik söveler kullanılır. Cam ve kapı kenarı montajının yapımında da tercih edilir. Stropiyer ölçüleri 8 mm’den başlayarak 100 mm’ye kadar uzanır. Evinize uygun olacak şekilde farklı bedenlerde ürünleri inceleyerek seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Stropiyer TV ünitesi modelleri ünite dizaynını sağlamak amacıyla kullanılır. Siz de ünite, perdelik, tavan köpük ve kaplama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz

Stropiyer çıta köşesi, ışık bandı, hasır kaplama tavan, ledli, kartonpiyer gömme aparatı, yapıştırıcı, tavan lambası, lamba tavan göbeği ve daha pek çok tavan kaplama aracı kullanılır. Tavan stropiyer döşemelerini yaparken farklı geometrik şekilleri tercih edebilirsiniz. Sekizgen, perdelik, baklava, yıldız, bombeli, dikdörtgen pek çok tavan deseni bulunur. Stropiyer perdelik çeşitleri korniş montajı sırasında boşluk bırakılarak montelenir. Takılacak olan perdeye göre ayarlanarak takviye yapılır. Boyama amacıyla kullanılan ve su bazlı boyalarla şekil verilen ürünler suya dayanıklıdır. Stropiyer ince ve kalın farklı malzemelerden elde edilerek tasarlanır. Rutubete dayanıklı olan yapısı ile banyo içerisinde de kullanıma uygun ürünler bulunur. LED stropiyer göbek kısmında kullanılan ve taban aydınlatması sağlayan ürünlerdir. Tavanın köşelerinde yer alan kısık ve yüksek ışıklarda aydınlatma sağlayan çeşitli ölçülerdeki modellerden oluşur. Her eve uygun şekilde kullanılabilen aydınlatma bulunur. Işık bantları yardımıyla kenarlar ve köşeler döşenebilir. Stropiyer gönyesi, alçısı, çerçeve çeşitleri tavanda kaplama yapmak isteyenler için farklı desen ve modellerde satışa sunulur. Markalara ait göbek kartonpiyerler, tavan ve duvar kaplamaları, örgü tavan, hasır tavan ve LED’li spotlu göbekler kullanılır. Işıklı stropiyer kullanarak evinizin aydınlatma işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Işıklar farklı renkte ve derecede ayarlanabilir. Stropiyer desenleri çizgili, düz, baklava, tuğla görünümlü pek çok alternatifi inceleyebilirsiniz. Stropiyer kemer, dekoratif yapıda pek çok modelden oluşur. Dekor kemer modelleri takım halinde de satılır. Düz, kemer kavisli, örnek kemer, payanda gibi kavisli modeller mevcuttur. Stropiyer ışık bandı, kesim aparatı, göbekli tavan ve kemerli model seçenekleri uygun fiyatlarla satışa sunulur. Markalara ait farklı modellerde, ölçülerde yer alan pek çok ürünü satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Stropiyer Çeşitleri ve lamba göbekleri

 

Stropiyer köpük tavan döşemeleri perdelik amacıyla da kullanılır. Yapıştırmak amacıyla özel yapıştırıcılar kullanılır. Alçıların sağlam ve dayanıklı bir şekilde döşenmesini sağlar. Stropiyer çeşitleri ve köpükleri strafor yapıştırıcıları ile yapıştırılır. Stropiyer göbek tavana yapıştırılarak lambaların dekore edilmesi sağlanır. Farklı desenler verilen pek çok stropiyer, tavan dekorasyonuna uyum sağlayarak lamba göbeği oluşturur. Stropiyer sütun ve kolonları dış ve iç cephelerde kullanılır. Kemerli sütun modellerini inceleyerek farklı özelliklerdeki pek çok seçeneğe duvarınızda yer verebilirsiniz. Dekoratif sütun kartonpiyerler, farklı kalınlıkta ve ölçülerde satışa sunulur. Stropiyer süpürgelik duvarların dip kısımlarına yerleştirilerek duvarları birbirine bağlar. Farklı malzemelerden üretilen renkli ve desenli süpürgelikler de bulunur. Evin renk uyumu ve dekorasyonuna uygun şekilde, ölçü seçimi yapılarak süpürgelik satın alınabilir. Stropiyer köşe kısımlarında kullanılan çıtaları, dekor kemerleri veya aydınlatmaları inceleyerek evinize uygun olanları satın alabilirsiniz. İster renkli ister beyaz olarak tercihinizi yapabilirsiniz. Stropiyer kesim aparatı kullanarak tavanda kaplama sonrası fazlalıklarını kesebilirsiniz. Özel kesim aparatlarını, yapıştırıcılarını kullanmak monteleme sırasında kolaylık sağlar. Stropiyer yapıştırıcı yardımıyla dekorasyon ürünlerinizi ve işlevsel tavan malzemelerinizi yapıştırabilirsiniz. Her ev dekorasyonuna uygun, ölçü ve model alternatifleri farklılık gösteren kaplama malzemelerini Favorinial üzerinden inceleyebilirsiniz. Stropiyer kartonpiyer tavan kaplamaları, işlevsel ve dekorasyon malzemesi olarak ev içerisinde kullanım alanı bulur. Modeller farklı desen ve renkler verilerek her eve uygun olacak şekilde tasarlanır. Menü filtreleme özelliğine sahip Favorinial, pek çok ürünü uygun fiyatlı olarak müşterilere sunar. Ürünlerinde kaliteyi ön planda tutar ve farklı model, seçenek, ebat alternatifleri ile beğeni kazanır. Her eve uygun dekoratif lamba ve tavan kaplama malzemesi Favorinial’da satışa sunulur. Bütçenize uygun, uygun fiyatlı ürünleri Favorinial üzerinden değerlendirebilir, stropiyer fiyat ve özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Stropiyer Kartonpiyer

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

Stropiyer Kartonpiyer


Stopiyer Çeşitleri ve Fiyatları

Stropiyer, yok olmayan ve erimeyen bir malzemeden elde edilen dayanıklı bir sentetiktir. Elektronik, beyaz eşya gibi çeşitli sektörlerde araçları korumak amacıyla kullanılır. Stropiyer modelleri buharın enjekte edilmesi sonucu birbirine yapışan ve yalıtımda kullanılan ürünlerdir. İki tuğla arasında yalıtım yapmak, çatıların arasında yalıtım sağlamak gibi amaçlarla kullanılır. Değerli bazı araçları korumayı sağlar. Tavanları kaplama işinde de kullanılır. Kendiliğinden yanmayan, ahşap binalarda tercih edilen bir malzemedir. Sıcağa karşı dayanıklı olduğundan güvenle evlerde kullanılabilir. 1. kalite stropiyer modellerini inceleyerek ev dekorasyonunuz için uygun, perde ve tavan tasarımı duvarınızla uyumlu olacak ürünleri satın alabilirsiniz. Stropiyer spotlu modelleri veya ışık bantlarını satın alarak tavan içi aydınlatma sağlayabilirsiniz. LED veya spot lambalar, evinizde loş ışık veya gece ışıkları elde etmenizi sağlar. Stropiyer boyası kullanılarak straforlarla köpükler renklendirilebilir ve desenlere uygun şekilde renk verilebilir. Plastik ve su bazlı özel boyalar yardımıyla duvarlar boyanır. İki kat boya uygulamak ve bir süre kurumasını beklemek gerekir. Stropiyerler yerleştirildikten hemen sonra boyama yapılabilir. Stropiyer duvar kaplama kullanılarak ışık bantları, LED lambalar, kartonpiyerler, tavan lamba göbekleri, sekizgen kartonpiyer ve daha pek çok çeşit farklı ölçü aralıklarında satılır. Ölçülerindeki farklılık fiyatta değişkenliğe sebep olur. Stropiyer bordür desenleri ve model seçenekleriyle her ev dekorasyonuna uyum sağlar. Hemen siz de websitemiz üzerinden inceleyerek ürünlere dair geniş bilgi edinebilirsiniz.

Stropiyer Modelleri

 

Stropiyerler doğrudan su ile temas ettiklerinde kapaklı gözenekleri suyu emer. Özelliklerinde kayıp yaşamadan kullanılmaya devam edilebilir. Suda çözünmeyen ve erimeyen yapısı ile duvarlarda iletim sağlar. İç duvarlarda sıcaklık derecesini korumak amacıyla kullanılır. Tavan kaplamada kullanılan köpüklü yapısı, kış aylarında ısı geçirgenliği sağlar. Stropiyer çıta kullanmadan önce ölçü ve kalınlık gibi kriterleri belirlemelisiniz. Çıta köşeleri 2,5 cm, 3 cm, 3,5 cm ve 4 cm gibi genişliklerden oluşur. Yüksek yoğunluklu strafordan elde edilerek farklı desenler verilerek tasarlanır. Tavan kaplama, çıta köşe desen modellerini inceleyerek evinizin dekorasyonuna uygun olacak şekilde tercih edebilirsiniz. Stropiyer c modeli sarmaşık modeller, tavan ve duvar tuğla kaplama, alçısız piyano modeli, buse modeli, çizgi modeli gibi çeşitli görünümlerden oluşur. Tavan uzay kaplaması, beren modeli, alçısız kartonpiyer tasarımları ve lamba göbekleri markalar tarafından üretilir. Yakamoz, hasır kaplama, açelya, nehir, Harput gibi pek çok tasarımı inceleyerek evinize uygun olan desenleri satın alabilirsiniz. 50x50, 60x60 stropiyer çıtalarla birleştirilerek köşe kesmeye gerek kalmaksızın tavan çıtaları ile beraber kullanılabilir. Köpükler tavanda modern ve klasik görünümler oluşturmayı sağlar. Hazır plastik stropiyer modern ev görünümü sağlamak amacıyla farklı modellerde üretilir. Ev tavan görünümünü değiştirmek isteyenler, farklı model ve marka seçeneklerini değerlendirebilir. Ürünler, perdelik desenli kartonpiyer ve stropiyer olmak üzere pek çok iç e dış dekor ürünlerinden oluşur. 3D, varaklı, renkli stropiyer modelleri tavanda süsleme ve aydınlatma amacıyla kullanılır. Farklı renklerle tavanlarını duvarlarına uyumlu hale getirmek isteyenlerin tercihidir. Stropiyer söve köpüklerde sıvalı ve kanallı mantolama gerçekleştirmek amacıyla kullanılır. Farklı modellerde ve çeşitlerde söve bulunur. Dış ve iç cephenin kaplanmasında büyük klasik söveler kullanılır. Cam ve kapı kenarı montajının yapımında da tercih edilir. Stropiyer ölçüleri 8 mm’den başlayarak 100 mm’ye kadar uzanır. Evinize uygun olacak şekilde farklı bedenlerde ürünleri inceleyerek seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Stropiyer TV ünitesi modelleri ünite dizaynını sağlamak amacıyla kullanılır. Siz de ünite, perdelik, tavan köpük ve kaplama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz

Stropiyer çıta köşesi, ışık bandı, hasır kaplama tavan, ledli, kartonpiyer gömme aparatı, yapıştırıcı, tavan lambası, lamba tavan göbeği ve daha pek çok tavan kaplama aracı kullanılır. Tavan stropiyer döşemelerini yaparken farklı geometrik şekilleri tercih edebilirsiniz. Sekizgen, perdelik, baklava, yıldız, bombeli, dikdörtgen pek çok tavan deseni bulunur. Stropiyer perdelik çeşitleri korniş montajı sırasında boşluk bırakılarak montelenir. Takılacak olan perdeye göre ayarlanarak takviye yapılır. Boyama amacıyla kullanılan ve su bazlı boyalarla şekil verilen ürünler suya dayanıklıdır. Stropiyer ince ve kalın farklı malzemelerden elde edilerek tasarlanır. Rutubete dayanıklı olan yapısı ile banyo içerisinde de kullanıma uygun ürünler bulunur. LED stropiyer göbek kısmında kullanılan ve taban aydınlatması sağlayan ürünlerdir. Tavanın köşelerinde yer alan kısık ve yüksek ışıklarda aydınlatma sağlayan çeşitli ölçülerdeki modellerden oluşur. Her eve uygun şekilde kullanılabilen aydınlatma bulunur. Işık bantları yardımıyla kenarlar ve köşeler döşenebilir. Stropiyer gönyesi, alçısı, çerçeve çeşitleri tavanda kaplama yapmak isteyenler için farklı desen ve modellerde satışa sunulur. Markalara ait göbek kartonpiyerler, tavan ve duvar kaplamaları, örgü tavan, hasır tavan ve LED’li spotlu göbekler kullanılır. Işıklı stropiyer kullanarak evinizin aydınlatma işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Işıklar farklı renkte ve derecede ayarlanabilir. Stropiyer desenleri çizgili, düz, baklava, tuğla görünümlü pek çok alternatifi inceleyebilirsiniz. Stropiyer kemer, dekoratif yapıda pek çok modelden oluşur. Dekor kemer modelleri takım halinde de satılır. Düz, kemer kavisli, örnek kemer, payanda gibi kavisli modeller mevcuttur. Stropiyer ışık bandı, kesim aparatı, göbekli tavan ve kemerli model seçenekleri uygun fiyatlarla satışa sunulur. Markalara ait farklı modellerde, ölçülerde yer alan pek çok ürünü satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Stropiyer Çeşitleri ve lamba göbekleri

 

Stropiyer köpük tavan döşemeleri perdelik amacıyla da kullanılır. Yapıştırmak amacıyla özel yapıştırıcılar kullanılır. Alçıların sağlam ve dayanıklı bir şekilde döşenmesini sağlar. Stropiyer çeşitleri ve köpükleri strafor yapıştırıcıları ile yapıştırılır. Stropiyer göbek tavana yapıştırılarak lambaların dekore edilmesi sağlanır. Farklı desenler verilen pek çok stropiyer, tavan dekorasyonuna uyum sağlayarak lamba göbeği oluşturur. Stropiyer sütun ve kolonları dış ve iç cephelerde kullanılır. Kemerli sütun modellerini inceleyerek farklı özelliklerdeki pek çok seçeneğe duvarınızda yer verebilirsiniz. Dekoratif sütun kartonpiyerler, farklı kalınlıkta ve ölçülerde satışa sunulur. Stropiyer süpürgelik duvarların dip kısımlarına yerleştirilerek duvarları birbirine bağlar. Farklı malzemelerden üretilen renkli ve desenli süpürgelikler de bulunur. Evin renk uyumu ve dekorasyonuna uygun şekilde, ölçü seçimi yapılarak süpürgelik satın alınabilir. Stropiyer köşe kısımlarında kullanılan çıtaları, dekor kemerleri veya aydınlatmaları inceleyerek evinize uygun olanları satın alabilirsiniz. İster renkli ister beyaz olarak tercihinizi yapabilirsiniz. Stropiyer kesim aparatı kullanarak tavanda kaplama sonrası fazlalıklarını kesebilirsiniz. Özel kesim aparatlarını, yapıştırıcılarını kullanmak monteleme sırasında kolaylık sağlar. Stropiyer yapıştırıcı yardımıyla dekorasyon ürünlerinizi ve işlevsel tavan malzemelerinizi yapıştırabilirsiniz. Her ev dekorasyonuna uygun, ölçü ve model alternatifleri farklılık gösteren kaplama malzemelerini Favorinial üzerinden inceleyebilirsiniz. Stropiyer kartonpiyer tavan kaplamaları, işlevsel ve dekorasyon malzemesi olarak ev içerisinde kullanım alanı bulur. Modeller farklı desen ve renkler verilerek her eve uygun olacak şekilde tasarlanır. Menü filtreleme özelliğine sahip Favorinial, pek çok ürünü uygun fiyatlı olarak müşterilere sunar. Ürünlerinde kaliteyi ön planda tutar ve farklı model, seçenek, ebat alternatifleri ile beğeni kazanır. Her eve uygun dekoratif lamba ve tavan kaplama malzemesi Favorinial’da satışa sunulur. Bütçenize uygun, uygun fiyatlı ürünleri Favorinial üzerinden değerlendirebilir, stropiyer fiyat ve özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.